Aromatouch technika – vďaka rozšírenému prijatiu esenciálnych olejov, ako v domácnostiach, tak aj vo vedeckej komunite, si mnohí ľudia vyberajú tento prírodný postup, aby si udržali zdravý životný štýl. Mnoho ľudí má veľké zapálenie pre esenciálne oleje, ale niekedy si nie sú istí, ako ich používať.

Ak sa chcete podeliť o účinky Aroma Touch, nepotrebujete mať na to certifikát, či byť trénovaným inštruktorom. Aroma Touch nepozná hranice veku či pohlavia-ktokoľvek sa môže túto techniku naučiť a používať ju na svojich najbližších.

Prečo Aroma Touch?

Každodenné zdravie:

Na naše celkové zdravie vplýva množstvo rozličných faktorov, ktorým čelíme v každodennom živote. Aroma Touch dokáže pomôcť deťom, ktoré potrebujú špeciálnu starostlivosť, priateľovi, ktorý je frustrovaný so školou, manželovi či manželke, ktorí majú stres v práci, alebo tínedžerovi unavenému po športovom tréningu.

Ak sa špecifické oleje používajú v spojení s ľudským dotykom, má to množstvo prirodzených účinkov. V každej situácií sa môžete cítiť v pohode, lebo viete, že vždy máte k dispozícií Aroma Touch.

Úloha vône.

Vône často obľubujeme, alebo neobľubujeme na základe zážitkov, ktoré si s nimi spájame. Existujú presvedčivé dôkazy, že príjemné vône vám môžu zlepšiť náladu a dodať pocit pohody. Všetky oleje pre Aroma Touch techniku boli vykonané kvôli svojim jedinečným aromatickým vlastnostiam, či už jednotlivo alebo v kombinácií s inými olejmi.

Celková vôňa Aroma Touch techniky je upokojujúca, ľahká a príjemná pre zmysly.

Úloha dotyku.

Či už sa jedná o potrasenie rukou alebo objatie, každý fyzický dotyk má iný význam. Aj keď sa delíte o esenciálne oleje, je rozdiel medzi tým, či oleje niekomu natriete na predlaktie alebo si vyhradíte dostatok času na to, aby ste skutočne ovplyvnili niekoho zdravie prostredníctvom Aroma Touch techniky.

Keďže fyzický dotyk má úžasné liečebné účinky, je pre Aroma Touch rovnako dôležitý ako vôňa. Aj keď hlavným cieľom techniky je nanášať oleje a poskytnúť klientovi skúsenosť s esenciálnymi olejmi.

Aroma Touch je tiež o prepojení s daným človekom na emocionálnej úrovni. Prepojenie, ktoré vznikne počas Aroma Touch techniky, prináša pocity dôvery a pomáha klientovi uvoľniť sa.

 Oleje sú rozdelené do štyroch dvojíc, každá so špecifickými účinkami. 

ESENCIÁLNE OLEJE PRE AROMA TOUCH

Bezpečnosť Aroma Touch techniky:

V Aroma Touch technike sa používajú esenciálne oleje certifikovanej čistej terapeutickej triedy CPTG. Každá šarža esenciálnych olejov prechádza prísnym testovaním, aby sa zaistilo, že spĺňa prísne štandardy kvality. Toto testovanie je nevyhnutné, aby sme zabezpečili, že každá fľaštička obsahuje účinný a čistý olej so správnym chemickým zložením pre dosiahnutie priaznivých účinkov.

Táto technika taktiež používa presné postupy a inštrukcie ohľadom dávkovania a nanášania, ktoré zabezpečujú, že získate všetky pozitívne účinky esenciálnych olejov bezpečne a efektívne.

Aroma Touch je jemná metóda a je možné ju prispôsobiť pre mladú a citlivú pokožku, aby mohli jej priaznivé účinky využívať všetci bez zaťaženia tela.

 

OLEJE NA AROMATOUCH TECHNIKU

 

  1. Uvoľnenie stresu a prepojenie

doTERRA BALANCE – STABILNÝ (Aroma masáž) je zmes rovnováhy a uzemnenia v sebe spája účinky smreku, ružového dreva, kadidla a vratiča. Podporuje uvoľnenie celého tela, prináša pocit pokoja a rovnováhy. Je vhodná pri emočných stavoch ako hnev, strach, smútok, premenlivé nálady, rôzne neurologické problémy, problémy s rovnováhou a pri strese.

 

OLEJ Z LEVANDULE – VYJADRENÝ (Aroma masáž) je známy svojimi hojivými účinkami pri poraneniach kože (popáleniny, bodnutie hmyzom, malé rezné rany, virážky ai.), no takisto je účinným prostriedkom pri nespavosti, zaháňa nepokoj a úzkosť, bolesti hlavy a migrény, spolu s citrónom a mätou piepornou pomáha pri potlačení príznakov sennej nádchy, pomáha pri sústredení a pri vysokom krvnom tlaku.

Na začiatku sa tieto dva oleje používajú na uzemnenie, upokojenie a prepojenie.

  1. Podpora imunity

Melaleuca (čajovník) – POSILNENÝ (masáž)  je skvelý pomocník pri zápaloch kože, pôsobí antisepticky a antibakteriálne, pomáha ničiť parazity a plesne, pôsobí proti bolesti. Melaleucu možno pridať do sprchovacieho gélu, telových olejov alebo šampóna – pôsobí proti lupinám a rôznych iných kožných problémoch. Pri AT sa používa hlavne na potlačenie zápalov v tele. Je to olej energetických hraníc je viac známy pod názvom „tea tree“.

 

doTERRA On Guard – OCHRANNÝ (Aroma masáže) je ochranná zmes obsahujúca esencie z divokého pomaranča, škorice a klinčeka, eukalyptu a rozmarína. Pomáha podporovať zdravú imunitu a prirodzenú antioxidačnú ochranu tela. Táto zmes je skvelým pomocníkom v domácnosti na čistenie povrchov a  prečistenie vzduchu. Pomáha tiež pri zápaloch ústnej dutiny a hrdla, a podobne ako čajovník pôsobí proti plesniam a baktériám.

 

  1. Potlačenie zápalových procesov v tele

Aromatouch – FLEXIBILNÝ (masáž) masážna zmes vytvorená špeciálne pre túto techniku. Jej hlavnou zložkou je cyprus, bazalka, grepfruit, majorán, mäta a levanduľa. Pomáha prekonať bolesti svalov a kĺbov, hlavy, krku, podporuje zdravú funkciu lymfatického systému a pomáha udržiavať zdravý krvný tlak, väzív a tkanív.

 

Deep Blue – ZAHOJENÝ (masáž) zmes na úľavu (od bolesti) v sebe spája silu gáfra, mäty piepornej, slamienky, libavky a modrého harmančeka je ideálna prvá pomoc pri bolestiach svalov, kĺbov, po tréningu alebo pri svalovici, je vhodná na modriny a opuchy.  Spolu so zmesou Aromatouch majú za úlohu bojovať proti zápalom v tele.

 

  1. Navodenie rovnováhy vnútorných orgánov

Divoký pomaranč – MILUJÚCI ŽIVOT (Aroma masáž) olej získaný z pomarančovej kôry má mnoho rôznych účinkov – dá sa užívať vnútorne na podporu trávenia, detoxikuje a čistí, pomáha pri problémoch s koncentráciou a úzkostných stavoch či nervozite, dodáva energiu a zlepšuje náladu je to olej hojnosti.

 

Mäta pieporná –  ODĽAHČENÝ (Aroma masáž) ďalší skvelý olej na podporu trávenia, sviežeho dychu a ochladenia v letnom období alebo pri horúčke. Pomáha regulovať chute na sladké a je súčasťou zmesi proti alergiám. Spolu s divokým pomarančom sa v technike AT používajú na záverečné “nakopnutie” energie a podporu rovnováhy orgánov. Olej ľahkého srdca.

Ak máte problém fyzicky sa uvoľniť a mentálne vypnúť, potom je táto technika stvorená pre Vás.